czwartek, 9 kwietnia 2015

Witamy w Madrycie...

Uwaga, mam dla Was świeże bułeczki prostu z Madrytu...

Zapewne domyślacie się, co to za bułeczki :)

Przepiękne przestronne mieszkanie z dużym tarasem w centrum Madrytu, z przepięknym widokiem na stare dachy budynków... Kto taki widok kiedykolwiek widział, zgodzi się ze mną, że jest wart ochów i achów.

Mieszkanie ma 94 metry kwadratowe,  a jakby tego było mało , dodajmy jeszcze 24 metry pięknego tarasu. Wszystko to na niemalże całkowicie otwartej powierzchni mieszkania o nieregularnym kształcie.


Spodoba się znacznie większej ilości osób niż zwykle, bo jest mieszanką wielu stylów: skandynawskiego, industrialnego i vintage. Całość tworzy niezwykle ciepłą atmosferę dzięki drewnianej naturalnie dębowej podłodze i odkrytym cegłom na ścianie. Aby dopełnić trio warto wspomnieć też o metalowych akcesoriach i dodatkach kuchni i salonu. Zwróciliście uwagę na to, z czego wykonane są schody?? Po tych schodach możemy dostać się na strych, którego mocno odbiega od tych znanych nam strychów :) Urządzono tam bowiem kącik wypoczynkowy i czytelniczy. Podoba mi się ten pomysł barrrdzo :) Mam nieurządzony strych, więc ten pomysł schowam do kieszeni i być może kiedyś wykorzystam.

Z salonu łatwo przedostajemy się na piękny taras przesuwanymi drzwiami, skąd możemy podziwiać piękne słońce i wspomniane już wcześniej dachy :)

Łazienka i sypialnia przywodzi na myśl bardziej nam znane klimaty. Jest jasno i spokojnie, co sprzyja odpoczynkowi i relaksowi.

Całość dopieszczona jest pięknymi tkaninami i mnóstwem roślin.

Zapraszam na wycieczkę!zdj. casadiezI jak Wam się podoba ten piękny i stylowy dom? Macie ochotę na więcej pięknych wnętrz??
3 komentarze :

  1. Odpowiedzi
    1. No i mi się podoba strasznie.... Zwłaszcza te pomysłowe schody na strych...

      Usuń
  2. mogłabym w nim zamieszkać i to zaraz:)

    OdpowiedzUsuń